O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

2 yıl sonra Türkiye Şampiyonuyuz

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Sivasta ferdi spor branşları arasında en çok ilgiyi gören güreşte hedef çok büyük. Güreş İl Temsilcisi Halil Dağlar, bu tempoyla gitmeleri halinde 2 yıl sonra yıldız ve miniklerde Türkiye Şampiyonu olacaklarını ifade etti.
Özellikle bu sene yapılan güreş müsabakaları katılım yönünden büyük patlama yaptı. Hemen hemen her turnuvaya yüzlerce minik ve yıldız güreşçinin katıldığını belirten Güreş İl Temsilcisi Halil Dağlar, ilginin önümüzdeki yıllarda daha da artacağını kaydetti. Güreşte yaşanan patlamanın nedenlerini anlatan Dağlar, İlginin ve başarının artmasının altında antrenörlerin ortak ve özverili çalışması yatıyor. Güreşte yakaladığımız bu birlik ve beraberlik doğal olarak meyvelerini veriyor. Özellikle ilçelerde de olumlu yönde gelişmeler yaşanıyor. Mesela, Zara, Yıldızeli, Doğanşar ve Ulaş gibi ilçelerimiz kulüp bazında da mücadele etmeye başladı diye konuştu.
Dağlar, yaşanan bu olumlu gelişmelerin ardından yıldız ve miniklerde en geç 2 yıl sonra Türkiye Şampiyonalarına 50ye yakın sporcu göndereceklerini belirtti ve Sivasın alt kategorilerde Türkiye Şampiyonu olacağını ileri sürdü.
Öte yandan Güreş İl Temsilcisi Dağlar, güreşe büyük destek veren AK Parti Sivas Milletvekili Hamza Yerlikayaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Salim Kılıça, güreş antrenörlerine ve hakemlere teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Ata sporumuza sahip çıkan herkeze teşekkür ederiz.

***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Sivasta amatör sporlarda epey geriye gittiğimiz bugunlerde bu haber güzel oldu. Sahip çıkanlardan Allah razı olsun.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici