O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Gaziantepspor - SiVASSPOR maç tahmini ve yorumlarınız

Son Güncellenen 9 yıl önce
Engin58
Sivassporumuz 05 Mart 2011 Tarihinde cumartesi günü Gaziantepspor deplasminda yapacagi mac ile ilgili tahmin yorumlariniz görüsleriniz bekliyoruz.

Saygi deger yigidolar ve yigideler.

Benim kendi görüsüm ligin güclü ekiplerinden olan gaziantepspor deplasmanindan yigidolarin gözbebegi Sivassporumuz puan ve puanlar ile dönecegine yürekden inaniyorum.

Cünkü manisaspor karsisinda alinan altin degerindeki üc puan ve ayrica büyük bir moral oldu takimimiza

ve Sivassporumuz icin benim skor tahminim gaziantepspor deplasmani ici en az bir puan olarak görüyorum

Gaziantepspor : 1

***SIVASSPORUMUZ : 2
WWW.SIVASSPOR.COM.TR

Sivasspor taraftarı resmi sitesi
Tunahan
Bu maçı alırsak % 99 ligde kalırız bence. Gaziantep = 1 Sivasspor = 1
hfirat
duran toplar dışında takımımız çok iyi ,duran toplarıda çözebilirsek antep sporu yenebiliriz.antep çok açık futbol oynuyor buda bizim için çok büyük bir avantaj yeterki buldugumuz pozisyonları değerlendirelim.
Hacı FIRAT
05335591403
Msn:[email protected]
yasin0858
defansı iyi yaparsak puan alırız eğer son dakıkalara kadar beraber girersek antep saldırmak için herşey yapacaktır çok onemlı maç onlar için uefa için oynuyolar ve bizde kontra ataklardan grosıckı enaramo mehemt cıhan gibi hızlı oyuncualrla gol bulup yenebiliriz antepi.
puar

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:
kora kor bir mücadele olacak eğerki cenki sağlam tutarsak burdan puanla dönerizz.

Bu maç cenklik maç değil. Nednine gelirse bizim en büyük zaafımız ceza sahası dışında yapmış olduğumuz gereksiz faullerden rakiplerimizin kullanmış olduğu ölü toplardır.Kalecemize iş çok düşecek. Çok güven vermesede çaremiz yok sanırım.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/110301/69ffe832d580ef3c.gif
GUHERTASLI
kora kor bir mücadele olacak eğerki cenki sağlam tutarsak burdan puanla dönerizz.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
omercoskun
bursa karşısında izlediğim antep bizi oldukça zorlar fakat aldığımız son galibiyet bizi moral açısından tetikleyici olacak inşalaah 1-2 diyorum
58zarali
bizi şampiyonluktan eden şu antebe bir güzel basalım manisa galibiyetinden daha çok sevinecem
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
58zarali
bizi şampiyonluktan eden şu antebe bir güzel basalım manisa galibiyetinden daha çok sevinecem
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
mahmutanbarpinar
Gaziantep -1- Sivasspor _3_
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği

Zaralıyız
RECEP_YUKSEL
2 Sezon önce biz Antepe Şampiyonluk için gitik onlar bizi engeledi şimdi biz düşmemek için onlarsa Avrupa için oynuyor şimdi çelme takma sırası bizde ve diyorumki bu maç bizim olacak adım gibi eminim skor 3 - 2 Sivasspor galip gelecek İnşallah diyorum.

puar
Ligin flash takımına karşı çok zor bir maça çıkacaz. Alınacak bir galibiyet bizi çok çok rahatlatacaktır.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici