O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

"Sivaslı olupta başka takımı tutmak olmaz"

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal,önceki akşam TV 58'de yayınlanan " Sporaktif" proğramına telefonla katılarak önemli açıklamalarda bulundu.
Pazar günü taraftarın kendilerine gösterdiği ilgiye çok sevindiğini,duygulandığını ifade eden Bakkal " İnsanlarda Şehir Milliyetçiliği olmalı. Sivaslı,Sivasspor'dan başka takım tutmamalı. Artık Galatasaray,Fenerbahçe ve Beşiktaş bırakılmalı ve sadece Sivasspor'un başarısı için çaba gösterilmeli"dedi.
Bugüne kadar bir çok şehirde çalıştığını,ancak Sivas'ta kısa bir dönem olmasına rağmen bu şehre ve taraftara çok ısındığınıda dile getiren Mesut Bakkal " Sivaslıların beni bağırlarına basmaları,takıma son zamanlarda ilginin her geçen haftada artması bezi ayrıca mutlu ediyor. Bizim amacımız,bu hafta işi bitirip Eskişehir maçına daha rahat çıkmaktı,ama oynadığımız futbolun karşılığını alamadık ve ne yazıkki kazanamadık. Yiğidolara Kasımpaşa maçı sonrasında kümede kalma sevincini yaşatamadığımız için ayrıca üzgünüm. Ama bu hafta işi kesinlikle bitecek" şeklinde konuştu.
Bakkal ayrıca,maçta hata yapan Kaleci Petkoviç ve Yasin içinde çok üzüldüğünü ve bu futbolcuların arkasında olduğunuda sözlerine ekledi.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
altuntas58
Sivasslı olupta başka takıma gönül verenler bence YİÐİDOLUK MERTEBESİNE ULAŞAMAYANLARDIR SİVASSPORLU OLMAK BİR AYRICALIKTIR

cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100505/d9a024b297acd4d7.gif
altuntas58
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/100415/de897a52e7da4765.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici