O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

SIVASSPOR -Manisaspor Mac Tahmini ve skor yorumunuz

Son Güncellenen 9 yıl önce
Engin58
Sivassporumuzun manisaspor ile oynacagi mac ile ilgili saygi deger yigidolar ve yigideler skor ve tahmin yorumlariniz .

Benim kendi sahsi düsüncem Sivassporumuz manisasporu yenip tekrardan yükselise gececektir

mac ile ilgili skor tahminimde

***SIVASSPORUMUZ : 3

Manisaspor : 1
WWW.SIVASSPOR.COM.TR

Sivasspor taraftarı resmi sitesi
RECEP_YUKSEL
Sivasspor 3 Manisa spor 1

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
vallahı ben bıraz abartıcam ama neydem artık patlama zamanı geldı
SİVASSPORUMUZ 5
manısa spor 2
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
büyük ihtimal beraberlikle biteceğini ya da diğer ihtimal olarak yeneceğimizi düşünüyorum
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
EMRE_YUKSEL
SivaSSpor 4---2 ManiSaSpor

İnanıyoruz Yeneceğiz..!
Ýstanbul SÝVASSPOR Taraftarlar Derneği

Emre YÜKSEL
58zarali

Alıntı

EMRE_YUKSEL tarafından yazılan metin:
SivaSSpor 4---2 ManiSaSpor

İnanıyoruz Yeneceğiz..!

fazla sallama emre
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

muspol58
Sivasspor 1 Manisa spor 0
1 0 olsun sivasımın olsun
Sen Þampiyon Olamasanda Farketmez Bu Taraftarın Seni Asla Terketmez Kalbimizde Olsa da Biraz Hüzünle Yas Gönüllerin Þampiyonu Her Zaman SİVAS.
sivassporluyuz
yenecez işallah
puar
Çok kritik maç Sakin ve sabırlı olur vede oyunu karşı alana yığarsak bu maçı alırız.
eroldeger
inşallah erman oynamaz bizde rahat rahat galip geliriz allahın izniile
Tunahan
SİVASSPOR = 2 Manisaspor = 0
eroldeger
maçın hakemi hemşerimiz miş inşallah kazanırız
58zarali
giresunlu adam ama yinede hemşehri sayılır :)

puar

Alıntı

eroldeger tarafından yazılan metin:

En son galibiyetimizi hatırlıyormusun erol abi.
58zarali

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:

Alıntı

ben hatırlıyorum bu ermandan cacık olmaz diyordu bir baktık frikik olmuş ve erman gol atmıştı :D

altuntas58
cdn-users1.imagechef.com/ic/stored/2/110225/96163dfccac0725c.gif
eroldeger

Alıntı

58zarali tarafından yazılan metin:
giresunlu adam ama yinede hemşehri sayılır :)
giresunlu değil şebin kale hisarlıdır eğri belden bu taraf kendini sivaslı tanıtır siz bakmayın onların nüfuz kağıtında giresun yazdığına ş. kale hisardan sivasın maçına gelenler biliyorum
eroldeger

Alıntı

Alıntı

Alıntı

ben hatırlıyorum bu ermandan cacık olmaz diyordu bir baktık frikik olmuş ve erman gol atmıştı :D
gardaş bende ordaydım maçı zor almıştık konya ne goller kaçırmıştı erman çıkmasaydı gene kazanamazdık zaten bir oyuncu golatımı herşeyi unuturuyor ama verdiğizarar puğan durumundan beli belki ogün oynamasaydı ayını karabük maçı gibi farklı kazana bilirdik o gün ne soğuk terler döktük hiç unuturmuyum
eroldeger
ya dostlar ümüt özat ankara gücünü bırakmış acaba sivasın başına gelmezmi rıza hoca buişi kaldıramıyacak galiba nedeolsa oda sivaslı yahut anlaşsınlar beraber çalıştırsınlar melmeket meselesi kardeşim fenamı olur kimse kurur kibir yapmasın yererki melmeket kurtulsun
58zarali

Alıntı

Alıntı

Alıntı

Alıntı

gardaş bende ordaydım maçı zor almıştık konya ne goller kaçırmıştı erman çıkmasaydı gene kazanamazdık zaten bir oyuncu golatımı herşeyi unuturuyor ama verdiğizarar puğan durumundan beli belki ogün oynamasaydı ayını karabük maçı gibi farklı kazana bilirdik o gün ne soğuk terler döktük hiç unuturmuyum

haklısın abi öyle bir duruma geldik ki artık kimin iyi oynadığı önemli olmamaya başladı kötü oynasın gol atsın yeter diyecek durumdayız

Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici