O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Eskişehirspor 2-1 Sivasspor

Son Güncellenen 9 yıl önce
RECEP_YUKSEL
Takım yenildi herkez birilerini suçluyor evet tek hatası Mehmet YILDIZ'a neden bu kadar imkan veriyor takım biraz düzelsin Mehmeti yine al şu an bu takımın tek çıkar yolu Kanamanın ilk yarıda oyuna başlatın fark görün diyorum.

Bu arada hocanın oyuncu değişikliğinde yaptığı hatalar kanatları çökerti soldan KAMİL Sağdan Ermanı çıkardı ataklarımız kesildi Hoca lütfen biraz DİKKAT Biz SİVAS'ı seviyoruz.

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
Eskişehir deplasmanından çok iyi bir oyun ortaya koymamıza rağmen 90+ 'da yediğimiz acemice bir golden sonra bu haftayıda malesef yine hüsranla kapattık bu gidişe son vermeliyiz aksi taktirde tehlikeli bölgeden cıkmamız mümkün olmaz her şey bitmiş değil önümüzde daha bir çok mac var bu maclardan galibiyet cıkarırsak düşmemiz söz konusu olmaz
O
Hemşerilerim benim bu saatten sonra zerre kadar umudum kalmadı artık gelecek sene bank asyadan nasıl yükselecğimizin planlarını yapmalıyız
58zarali

Alıntı

Ozan Gazi_58 tarafından yazılan metin:
Hemşerilerim benim bu saatten sonra zerre kadar umudum kalmadı artık gelecek sene bank asyadan nasıl yükselecğimizin planlarını yapmalıyız

kimsenin pek umudu yok ama bjk ve fb maçını saymazsak ciddi sayılacak pek maç yok.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Tunahan
Mehmet yıldızın 90 dk oynadığı bi maçtan galibiyet beklemeyin ilerde hantal gibi bekliyo.. hocam artık al şu mehmet yıldızı kenara !
puar
http://rutube.ru/tracks/4118752.html?v=10d2cbcc05d01cf93440815085a4b161

yenilen gole bakın. Saçma sapan
puar

Alıntı

muspol58 tarafından yazılan metin:
Ben artık söyleyecek laf bulamıyorum.Su anda hocamız hakemi sucluyor ,bu yenilgiden ötürü.Sarı kartları gören biziz ama bütün sarı kartlarda hakem haklıydı.Rıza hoca demiyorki kalecimiz iki goldede hatalıydı.Bizim futbolcularımız sadece kosuyor.Paslar yerini bulmuyor,ortalar ve korner atısları cok kötü sartlar böyle olunca oyunu nasıl kazanırsın?Mümkünatı yok.Bu takım düserse Rıza hoca derhal SiVAS´I terkeder bunu bilesiniz.M.Yıldız kötü ,takımı 10 kisi bırakıyor.Bu takımı öldüren M .Yıldız ,bunu görün artık.Rıza hoca ´yı belkide gönderebilirler.Sedat güven vermedi herzamanki gibi.Abdurrahman haftalardan beri sakat deniliyor ,bu nasıl sakatlıkmıs ki bir türlü iyilesmedi.Sedat yerine,Iwanovs,Rada yerine Keita oynatılmalı.ileride Suarez ve Kamanan oynamalı.Enaramo futbolcu degil.Aldıgı paranın oyuncusu degil.Bu günki ikinci goldeki faule sebebiyet verdi.Dönüsü olmayan bir yola girdik,artık benim hiç ümidim kalmadı

Aynen oyle. Haftalardır duran toptan ortalardan bir tane keleyi bulan şut yok.Millet bizi hep oradan çökertirken bizim en ufak organizyonumuz yok. 55 metre atılan pasla yediğimiz golun izaatı olmaz. Takım eriyor malesef :(
omercoskun
bence erman la kamil i çıkardıktan sonra bizim gardımız düştü kanatsız kuşlara döndük resmen ! ! !
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici