O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Zaralı öğrenci ve Profesör (Fıkra)

Son Güncellenen 8 yıl önce
58zarali
Zaralı bir öğrenci Üniversite yemekhanesine girer tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş.

Profesör kaşlarını çatarak: " Öküzler ve kuşlar ayni masada oturamaz!"
Ögrenci: "O zaman ben uçuyorum..." Profesor cevaba cok sinirlenmiş, sınavda ögrenciye takmış ve sınavının başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış. Yalnız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış.

Profesör öğrenciye: Sana son bir soru soracağım demiş. Yolda yürürken iki torba bulduğunu hayal et, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın?

Ögrenci: "Para olan çuvalı seçerdim..."
Profesor: "Ben akıl olan çuvalı seçerdim..."
Öğrenci:"Normal! Kimde ne eksikse onu seçer...
Profesör çok sinirlenmiş, öğrencinin not defterini alıp içine "öküz" yazmiış. Öğrenci nota bakmadan odadan çıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış : "Sayin profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz." demiş.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
RECEP_YUKSEL
Güzel bi fıkra teşekkürler Yusuf

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
omercoskun
ulen bu zaralılar varya çok sakat adamlar bunlardan mümkün olduğu kadar uzak durmak lazım heee :D :D :D
58zarali

Alıntı

omercoskun tarafından yazılan metin:
ulen bu zaralılar varya çok sakat adamlar bunlardan mümkün olduğu kadar uzak durmak lazım heee :D :D :D

Allahtan arada kösedağ var
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

GUHERTASLI

Alıntı

zaralılardan ne gördün.çeşkeherkez zaralı gibi olsaaaaa
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
unsalyildiz
BEN AYNISINI YAPINCA HOCA HEMEN DİSİPLİNE GÖNDERİYOR BU NASIL ADALET AQ
puar
Zaralılardan hep prof çıakr derler. Bence öğrenci değilde prof zaralı :)
omercoskun

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Zaralılardan hep prof çıakr derler. Bence öğrenci değilde prof zaralı :)

bak bu olabilir buna inanırım :D
omercoskun

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:

Alıntı

zaralılardan ne gördün.çeşkeherkez zaralı gibi olsaaaaa

ahh serkan ahh ben ne zaralılar gördüm ne zaralılar bi bilsen tam zararlılar :D
ihsanbaba
Zaradan alimde çıkar,, zalimde çıkar...
altuntas58
: "Sayin profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz." demiş

süper fıkra emeğinize sağlık
EMRE_YUKSEL
Biz böle diyemeyiz bile öğretmenden dayak yeriz sonra disipline gideriz.:@:@:@:@:@
omercoskun
sen bi başka zaralısın zaten yeğenim senin gibi bi tane daha çıkmamış şu zaradan :D:D:D
58zarali

Alıntı

ihsanbaba tarafından yazılan metin:
Zaradan alimde çıkar,, zalimde çıkar...

ençok sivasspor sevdalısıda zaradan çıkar

eroldeger
öylbir sivaslıolki sen sivasla değil sivas senle öğünsün allaha amanet olun eskişehre gitmek farz oldu arkadaşlar
durucal
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici