O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

işte özlenen sivasspor!.....

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
İŞTE ÖZLENEN SİVASSPOR!...
Değerli okurlarımız, Sivasspor'umuz Galatasaray maçının ikinci yarısında göstermiş olduğu mükemmel performansını, Beşiktaş maçında 90 + 3'ncü dakikaya yükseltince amaçladığı 1 puanı hanesine yazdırmış oldu.
Aslında Beşiktaş deplasmanından 3 puan ile dönmemiz içten bile değildi. Fakat hakem Kuddusi Müftüoğlu'nun yanlı kararları buna imkan vermedi.
Verilmeyen yüzde yüz penaltı, bize karşı gereksiz yere gösterdiği sarı kartları, onlara karşı trafikteki geç işareti olarak yeşil kart şeklinde göstermesi, hele hele oyunun son dakikasında Kamanan'ın girdiği mutlak gol pozisyonunda Mehmet Yıldız'a verilen anlamsız faul kararı galibiyetimizi önledi. Yani kısaca, takımımızın orada yazacağı DESTAN hakemlerin FİSTAN'ına takıldı.
OLSUN Biz bu maçta ayağa pas yapan, yardımlaşan, hakeme karşı gereksiz itirazlarda bulunmayan, rakipten daha çok gol pozisyonu üreten ve de maç boyunca üstün bir performans göstererek bize yakışan kişilikli bir görüntü sergiledik.
Bunun yanı sıra aksayan taraflarımız da olmadı mı? Oldu
Yediğimiz ilk golde Tello'nun frikik atışı esnasında Sedat'ın defansımızı ileri çıkarma girişimindeki kararsızlığı esnasında bir an dikkatlerin dağılması sonucu Bobo'nun rahat kafa vuruşu neticesinde kalemizde golü gördük.
Eğer kalecimiz Petkoviç, eski Petkoviç olsaydı bir panter gibi yükselerek en azından o topu yumrukla uzaklaştırabilirdi. Yasin'in ağır kalışı, Keita'nın Kamanan'a yaptığı gollük asist dışında fazla bir varlık gösterememesi diğer aksayan yönlerimizdi.
Maçta yaşanan diğer önemli bir olay ise Beşiktaş taraftarlarının 23 Nisan coşkusunu kutlayan çocuklarımızın bulunduğu bir ortamda küfürlü tezahüratlar yapmalarıydı.
Bu çirkin görüntüler Beşiktaş camiasına hiç mi hiç yakışmadı. Oysa ki taraftar dediğin bizim Yiğidolar gibi olmalıdır.
Kendisi Sivaslı olmadığı halde Sivaslı'dan daha çok Sivaslı, Sivassporlu olmadığı halde, Sivassporlu'dan daha çok Sivassporlu olarak tanıdığım İl Özel İdaresi Genel Sekreteri sayın Mahmut KAYHAN , çıkarmış olduğum DÜNDEN BUGÜNE SİVASSPOR TARİHİ isimli kitabımda bakın Yiğidoları nasıl tarif ediyor;
Centilmenlik adına tüm övgüleri alan, yenmiş yenilmiş tüm rakiplerini karanfiller - çiçekler atıp, alkışlarla uğurlayan ve de iyi - kötü günlerinde daima takımlarının yanında olan tüm Yiğidoları gönülden kutlarım"
İşte benim Yiğidom bundan daha güzel anlatılamaz
Tüm Yiğidoları bu haftaki Kasımpaşa maçına bekliyoruz. Çünkü bu hafta bambaşka bir hafta olacak. 4 Eylül Stadyumu'nda oturacak bir kişilik yer dahi bulunamayacak.
Bu hafta bahar bayramı coşkusu Sivasspor'umuzun zafer bayramı ile birlikte kutlanacak.
En önemlisi Mesut BAKKAL hocanın; SÜPER MARKETİ'nin açılışı yapılacak.
Bütün halkımız bu muhteşem açılışa davetlidir.
Haftaya güzel haberlerle buluşmak dileğiyle, sağlık ve mutluluk dolu günler sizlerin olsun.

SELAHATTİN ELBAY(ÇOLAK SELO)--SİVASIN SESİ GAZETESİNDEN ALINTI
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Güzel bir yazı evet özlediğimiz SİVASSPOR'u son 7 haftada ulaştık özlenen tobloyu gördükinşallah yarın daha iyi olacak ve 3 puan gelecek
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Beşiktaş maçında gördük. takım eski havasına yavaş yavaş dönmüş. Az mücadele edersek istediğimize yakın sonucu alırız. Çok mücadele edersek istediğimizi alır rahat bir nefeste almış oluruz.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
ihsanbaba
Takımın kendine gerçekten güveni gelmiştir hakem maçı katletmesse bu iş bitmiştir...
altuntas58
sivassporumuz bu haftayı kayıpsız gecirecek liğde kalmayı garantileyecek ben buna yürekten inanıyorum
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici