O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivas Tek Yürek

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Sivas'ta nefesler tutuldu, tansiyon yükseldi. Yiğidolar beklide ligdeki en önemli ve kritik karşılaşmasına çıkacak. Yarın akşam saatler 20.00'ı gösterdiğinde dualar ve yürekler Yiğidolarla birlikte olacak. Sivasspor için tek sonuç var o da galibiyet. Sivaslıların 4 Eylül'e akın ederek takımlarına destek olması bekleniyor.
Sivas'ta tek gündem Sivasspor Yiğidolar Turkcel Süper Lig'de kalma adına önemli ve hayati bir maça daha çıkıyor.
Ligde sezonun ilk devresinde bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan ve aynı düşüşü ikinci yarıda da yaşayan Yiğidolar yeni Teknik Direktör Mesut Bakkal ile yakalanan çıkış trendini sürdürüp ligde kalmayı hedefliyor.
Kentte, yönetiminde taraftarına, herkes tek yürek oldu ve yarın akşam oynanacak olan dev karşılaşmayı bekliyor.
Tribünleri tıklım tıklım doldurarak takımlarını destekleyecek olan Yiğidolar takımlarının Kasımpaşa karşısında galip gelerek düşme hattındaki rakibi önündeki avantajını koruması için tek yürek olacak.
Diyarbakırspor'un aynı saatte Beşiktaş ile yapacağı karşılaşma da Sivasspor için hayati önem taşıyor.
Eğer Sivasspor, Kasımpaşa karşısından galip ayrılır ve Beşiktaş'ta Diyarbakırspor'u mağlup ederse Yiğidolar geride kalan son iki maçını kaybetse dahi ligde kalmayı garantilemiş olacak.
Teknik Direktör Mesut Bakkal yönetiminde aralıksız olarak Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdüren Kırmızı-Beyazlılar da tek hedef, galibiyet;
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Sivas'ta nefesler tutuldu, tansiyon yükseldi. Yiğidolar belkide ligdeki en önemli ve kritik karşılaşmasına çıkacak. Yarın akşam saatler 20.00'ı gösterdiğinde dualar ve yürekler Yiğidolarla birlikte olacak. Sivasspor için tek sonuç var o da galibiyet. Sivaslıların 4 Eylül'e akın ederek takımlarına destek olması bekleniyor.

HEP DESTEK TAM DESTEK İÇERİM CIZ EDİYOR ORDA OLAMADIÐIM İÇİN
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
ihsanbaba
[big][b]Biz orada değiliz ama gönlümüz orada kesin kazanırız endişeniz olmasın...[/b][/big]
altuntas58
Ben İSTDER'İ temsilen stadyumda yerimi alacağım takımımızı var gücümle destekleyeceğim
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici