O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Maçı değerlendirelim

Son Güncellenen 10 yıl önce
eroldeger
maçtan şimdi geldim bizi galatasaraya yenmedi bizi rıza hocann erman ısrarı yendi . erman bu takımı resmen spote edıyor eğer rıza hoca bunu goremıyrsa daha başka bişey diyemiyorum . adam resmen takımı bir kişi eksik oynattı . maça ermanı hiç almasaydı bu maç farklı olurdu 4-5 0 lık maçtı . gs de hiç birşey yok ama bizde maalesef rıza hocanın erman üzerine oynaması yüzünden tarihi fırsatı kacırdık . eğer bu erman ısrarı devam ederse ilk kümeye düşecek takım biziz . 2 yıldır ermanı takıp edıyorum yok adamın kaapasıtesı yok . eğer bu sivası düşürmeyi kafaya koyduysanız söyleyinde bilelim boşuna kahrolmayalım. kimsenin düşmanı değiliz kimseye kin beslemyioruz ama adamın kapasitesi bu kadar ezik kalıyor elinden bu kadar geliyorfiziği yok gücü yok adam eksiltme yok top tutma yok yanı futbola dair hiç birşey yok hala bu adama ısrar nedır anlamıyorum . böyle devam ederse bank asya hayırlı olsun . ne diyim başka Kahroldum yine !
eroldeger
mekan bizden yanaydı ama yeni lerdeiyiidi ama malum hatadan dolayı gene yenildik aynı hata bu hafta devamederse yenigelenlerde bizi kurtaramaz
ihsanbaba
Rıza hoca takımı geriye çok yasladı biraz daha cesaretli oynasak bu maçı almamız içten bile değildi yazık oldu yinede takımdaki oyuncular .tek tek iyi kaliteli adamlar ,bu kadroyla çok iş yaparız***
eroldeger
ah be mehmetabi bizkimsenin düşmanı değiliz mal ortada benim gibi adamda fizik yok kabiliyet yok yokoğlu yok yani super lig oyuncusu değil akşam maçı izlemedin galiba taraftarı yönetmekten ama ben izliyorum rahatsızolduğum için bütün dikatimle abi adamın anasını babasını kendisini tanımam ne düşmanlığımolur sadece melmeketimi seviyorum bu şahıs bu ligi kaldıramıyor ve öyledebir derdi yok gibi benim zoruma giden de bu beabi yoksa ne takıntım ne dedüşmanlığım olur
altuntas58
Takım çok iyi oynadı oyuncuları kutlarım şu erman takıntısından biraz kurtulsak çok iyi olacak kanaatindeyim onca teknik heyetin göremediğini ne hiketse arkadaşımız görüyor ermana takılıp kalıyor ben bu işe bir anlam veremedim bir erman düşmanlığı sürüp gidiyor neyin nesiyse
RECEP_YUKSEL
Takım çok iyi oynadı bence böyle devam ederse bu takım ligde kalmayı değil yukarıya oynar işin gerçeği dün top bizi sevmedi diyelim Mehmet Yıldız Kanaman ve Eneramo'nun direkte patlayan topu yani dün Şans bizden yana değildi.

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
eroldeger
mekan bizden yanaydı ama hocanın basiretsizliği yüzünden tarihi fırsat kaçtı
Tunahan
Bence bu takım iş yapar daha ilk maçta çalışkan bi tardı özellikle Grosicki çok iyi oynadı haftaya antalya maçında takım tamamen belli olur
eroldeger

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:
erol abi tamamen haklısın bu takım bu sonuçla ayrılmamalıydı rıza hocam takımı tamamen geriye yasladı bıde orta sahayı çok boş bıraktı adamlar orta sahayı elini kolunu sallayarak geçti koca 90 dkk buna bir önlem alamadıysan artık bı şey dıyemıyorum.ermmanda artık yeter ya düzelsin yada satalım gitsin.
işte erman adam olsa ortasaha poroblemi olmazdı top tutamıyor gelen topları rakibe kaptırıyor ikili mücadele yok olumlu hiç birsey yok rıza hoca bunu göremiyoras ben ozaman hocayı tartışırım yani bizi gs yenmedi bizi rıza hocayla erman yendi dün gs biz hariç ligde ki enzayıf takım bile yenerdi gs hiç birşey yok buhafta ermanı oynatsın kesin malübüz çünki biz ermanlhiç mac kazanmadıkki konya macını demeeyin çünkü oyundan çıkmıştı oyunda kalsaydı yamalüptük ya beraber idik yok gardaş adamın kapasitesi bukadar biz kimsenin düşmanı değiiliz ama bukafasıile bu fiaiiğiile superlig oyuncusu değil
puar
Maçın genelinde iyiydik. Orta sahada fizik olarak onlar bizden üstün olmalarına rağmen defansın sağlam oluşu fazla posizyon vermemezi neden oldu. Polanyalı yeni transferimizi çok beğendim. Gerçektend hem hızlı hemde teknik dün müthiş maç çıkardı.
Dün erman ile ziya iyi gününde değillerdi. Çok top kaybı yaptılar.
Bize ayrılan yerin tamamına yakınını doldurarak Takıma destek veren herkezede teşekkür ederim.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
erol abi tamamen haklısın bu takım bu sonuçla ayrılmamalıydı rıza hocam takımı tamamen geriye yasladı bıde orta sahayı çok boş bıraktı adamlar orta sahayı elini kolunu sallayarak geçti koca 90 dkk buna bir önlem alamadıysan artık bı şey dıyemıyorum.ermmanda artık yeter ya düzelsin yada satalım gitsin.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici