O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sessiz sedasız ret!

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Sivasspor kalan 3 maçını kazanıp, Diyarbakırsporda hep kaybedip, 13 puan fark atarak ligi bitirsede TFF'nin bu sezon yaptıklarını asla unutmayacağım. Nasıl unuturum! Türkiye Futbol Federasyonu Her takıma eşit mesafedeyiz diyor ama, hiçte öyle olmadığı yaptığı icraatlardan belli oluyor! Hatırlarsanız, yaklaşık 1,5 ay önce İstanbulda Olimpiyat stadında oynanan İstanbul Büyükşehir-Diyarbakırspor maçında yer yerinden oynamış ve kurallar gereği Diyarbakırsporun hükmen yenik ilan edilmesinden sonra ligden ihraç kararı çıkması gerekiyordu. Bunu ben değil, TFF'nin hazırladığı ,Futbol Talimatının 20. maddesi diyor. Ama bizim TFF milyonlarca insanın gözünün içine baka baka taraflı karar alarak,konuyu 21. maddeden ele aldı ve Diyarbakırsporun hükmen yenik sayılmasını, dolayısıylada küme düşmesini engelledi! Bu durum Sivasspor ve Denizlispor yöneticilerini çok kızdırdı, onlarda sözde adalet dağıtan (!) Tahkim kuruluna itiraz etti. İki kulübün yaptığı bu itiraz geçtiğimiz hafta içerisinde sessiz sedasız rededildi. Sivasspor Kulübü adına Avukat Kemal Kapulluoğlu ile Denizlispor avukatı dinlendi, ancak bütün ipleri elinde bulunduran TFF itirazı reddetmekten çekinmedi.
TFF itirazı reddetti kural-kanun tanımayıp kendi bildiğini okudu ve böyle bir skandala imza attı. Benim asıl merak ettiğim, bundan sonra benzer olaylar olduğu zaman nasıl karar verilecek?
Allahın iziniyle Sivasspor bundan sonra küme düşmez, düşecek takım yine Diyarbakırspor olur. Fakat TFF'nin vicdanları yaraladığı yanına kar alacak.
Ayrıca bu Federasyon ve kurulları, Türk futbol tarihinin sayfalarına Kural tanımaz ve etki altında kalan yönetim olarak geçecektir.


Abdullah Yiğit - Hürdoğan Gazetesi
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Ne ekersen onu Biçersin

TFF ektiğini elbet biçecek gün geldiğinde
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
diyeceğim tek şey inşallah birdaha buralara düşmeyizde bu durumlarla karşılaşmayız
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
ihsanbaba
Diyarbakır düşerse TFF ligi 20 takıma çıkarıyor o zaman sadece ankara düşüyor.. bank asyadan 3 takım çıkıyor...
altuntas58
Bu federesyonla bu liğ bitmez
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici