O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivas sadece Kasımpaşa'yı düşünüyor

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Birisi hükmen olmak üzere oynadığı son 5 maçın birini kazanıp 4'ündede berabere kalarak iyi bir çıkış yakalayan Sivasspor,Kasımpaşa'yı yenip,Diyarbakır'dan gelecek haberi beklemeye başlayacak.

Bu zorlu maçın hazırlıklarını tesislerde yaptığı antrenmanlarla sürdüren Sivasspor'da cezalı ve sakat futbolcu bulunmazken,Teknik Direktör Mesut Bakkal,öncelikle oynayacakları Kasımpaşa maçına konsantre olduklarını söyledi.

Diyarbakır-Beşiktaş maçınında kendilerini yakından ilgilendirdiğini belirten Bakkal " Fakat öncelikli olarak biz kendi işimize bakmamız gerekir. Eğer biz rakibimizi yenersek bu işin bu hafta biteceğini düşünüyorum,çünkü Diyarbakırspor'un Beşiktaş'a yenilme ihtimali çok fazla" şeklinde konuştu.
Kırmızı-beyazlı takım Kasımpaşa maçının hazırlıklarına bugünde devam edecek.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Vazla Düşünmek stres yapar düşünmesinler çalışınlar
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Abi düşünsünler. zira kasımpaşad 1 puan almaya çalışacak ligde kalmayı garantilemek için. çon öenmli bri maç.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici