O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

stadyumda buluşalım

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Sivasspor'umuzun hafta sonunda yapacağı ve kader maçı olarak nitelendirdiği Kasımpaşaspor maçında takımı desteklemek amacıyla Sivasa ve Sivasspora gönül veren herkesi 4 Eylül Stadyumuna davet ediyoruz.

Teknik Direktörlük görevine Mesut Bakkalın gelmesiyle birlikte dört haftada üç deplasman olmak üzere 4 puan alan ve tehlikeli bölgeden biraz olsun uzaklaşan Sivassporun Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde yapacağı Kasımpaşaspor maçında galibiyete ortak olmak ve başarıyı desteklemek amacıyla milletvekillerimiz Mustafa Açıkalın, Hayrettin Yerlikaya, Selami Uzun, Osman Kılıç ve Malik Ecder Özdemir ile birlikte, Vali Ali Kolat, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Muammer Bayram, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile taraftarlarımızı 4 Eylül Stadyumuna bekliyoruz.

90 DAKİKA SUSMAYALIM
Ligde kalma mücadelesi veren takımlar içerisinde yer alan Sivassporumuzun bu karşılaşmadan galibiyetle çıkması için taraftarların ve tüm Sivaslıların üstüne düşeni yapmasını bekliyoruz. 90 dakika boyunca taraftarların takıma tam manasıyla destek vererek stadyumu bir karnaval alanına çevirmeleri ve 90 dakika sonunda mutluluğu hep birlikte yaşamak için susmadan, yorulmadan bu maçta Sivassporu desteklemesini istiyoruz.

Kasımpaşa maçı öncesinde hazırlıklarını ciddi bir şekilde sürdüren ve karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak isteyen Sivassporumuzda futbolcularda taraftarların takıma tam manasıyla destek vermesini bekliyor. Sivassporlu futbolcular, Biz geçtiğimiz sezon taraftarlarımıza büyük bir mutluluk yaşattık. Şampiyonluğu kıl payı elimizden kaçırdık. Ancak bu sezon şanssızlıklar nedeniyle hepimiz üzüntülü günler geçirdik.
Şimdi ise Sivassporun gücünü yeniden gösterme zamanı. Futbolcusuyla, taraftarıyla bütün Sivas kenetlenip Sivasımızın gücünü bir kez daha göstermeliyiz. Bu karşılaşmada yeniden hep beraber sevinmek için taraftarlarımızın stadyumdaki yerlerini almalarını istiyoruz. Taraftarlarımızın 90 dakika boyunca susmadan bizi ateşlemesi galibiyete bir adım daha bizi yaklaştıracaktır.

90 dakika sonunda ise hep birlikte sevinmek ve Sivasın gerçek gücünü ortaya koymak istiyoruz dediler.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Şimdi orda olmak vardı anasını satayım 4 Eylülde coşmak Kırmızı Beyaz olmak SİVASSPOR diye bağırmak vardı!
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Anlaşılan stad ful olacak. İnş bu maçı alırızda eskişehire gezmeye gideriz.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
ES ES DE ÇOŞARIZ ARTIK
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
ihsanbaba
Eskişehir maçı daha zevkli olacak o maça gideriz hep beraber...
altuntas58
Ben bu macı izlemek için sivastayım ve mutlaka bu macta yerimi alacağım
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici