O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Özel İdareden Belediyeye büyük jest!

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Sivasın menfaati sözkonusu olduğunda nasıl hareket edilmesi gerektiğinin en güzel örneğini İl Özel İdarespor kulübü verdi.
Dün,Gençlik ve Spor İl Müdürü Salim Kılıçın makam odasında gruplar için kura çekmeye giden iki kulübün yöneticileri, Sivasın çıkarlarının her şeyin üstünde olduğunu belirtti.
Bunun üzerine İl Özel İdarespor yöneticileri gruplara gitme tercihini 4 Eylül Belediyespora bıraktı. 4 Eylül Belediyespor yönetimi Rizeyi tercih ederken,Özel İdaresporda Samsuna gitmek zorunda kaldı.
4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat,İl Özel İdaresporun örnek bir tavır sergilediğini,bununda kendilerini çok duygulandırdığını belirterek,İl Özel İdarespor yönetimine teşekkür etti.
Öte yandanİl Özel İdarespor-4 Eylül Belediyespor takımlarının Pazar akşamı birlikte Kütük evde yemek yiyecekleride öğrenildi
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Sivası Düşünüp Sivasla Yaşayan ve Sivas İçin Bir Çivi Çakan Herkeze Teşekkürler
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici