O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(330) : eval()'d code on line 166

Makaleler

İşte Sivasspor'un 4 Eylül'e bakışı!


 
“4 Eylül Belediyespor Sivasspor’a verilecekmiş” söylentisi günlerce dilden dile dolaştı ve en sonunda Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz son noktayı koydu. Başkan “ 4 Eylül Belediyespor’u alma gibi bir niyetimiz yok. Takımın başında çok iyi bir başkan ve yönetim var. Biz Sivasspor olarak Belediyespor için elimizden geleni yaparız” dedi. Doğrusuda bu zaten! Gerçektende 4 Eylül Belediyespor’un başında çok ama çok iyi bir Başkan ve onunla birlikte çalışan uyumlu bir yönetim var.Bu tür söylentilerin gündeme geldiği günlerde 4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat,Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün görüşlerine saygı duyduğunu,ancak verilmesinin yanlış olacağını belirtmişti. “ Zaten şu andada 4 Eylül Belediyespor doğal olarak Sivasspor’un altyapısı” diyerek samimiyetini ortaya koyan Polat’ın en büyük hayali,Sivaslı futbolcuların oluşturduğu bir takımı bir üst lige yani 2.lige çıkarmak.

Bu konuda Doğan Başkanı yanlış yönlendirmeye çalışanlar “ 3.lig para ister,Belediye bu işin altından kalkamaz filan” diyorlarmış.
Doğan Başkan zaten ne çekerse,hiçbir şey bilmeyen,ancak biliyormuş gibi görünen kendisine yakın duran insanlardan çeker!
Bu tür insanlar acaba hayatlarında kaç defa maça gitti,yada futbol takımının o şehre veya kuruma katkısı nedir?” Bunu biliyorlar mı?
Ezbere ve bilinçsizce konuşup bir çuval inciri berbat etmeyin! Bu takım Sivas Belediye’sinin himayesinde ve Ahmet Polat’ın başkanlığında yürümeli. Sivas’ta her kesimden destek alan ve büyük bir sempati oluşturan 4 Eylül Belediyespor’u böyle saçma sapan konuşmalarla yıpratmayın!
Belediyespor’un yapacakları henüz bitmedi. Bu takım, Sivaslı hocalarla ve Sivaslı futbolcularla  neler başarılabileceğini gösterdi. Şimdi sırada yine aynı mantıkla 3.ligde bu işin nasıl başarılabileceğini gösterme zamanı.

Kimse korkmasın! Belediye 3.ligi kaldırır mı? Gibi yanlış düşünce içerisinde de olmasın! Belediye şu yapısıyla 3.ligde çok rahat kaldırır 2.ligide.
Üstelik Sivasspor Başkanı Sayın Otyakmaz başta olmak üzere bütün yöneticiler, 4 Eylül Belediyespor için ellerinden gelen desteği vermey hazır olduklarını söylediler. Önceki gece Sivasspor’un altyapı sorumlusu Murat Şahin’le uzun bir görüşmemiz oldu. “ Sadece futbolcu verme değil,kamp ve hazırlık maçları yapmada biz 4 Eylül Belediyespor’a yardımcı olmaya hazırız,hatta,kampı Anadolu Üsküdarspor’la aynı yerdede yapabiliriz” dedi.
 Murat Şahin’in bu konuşmalarından sonra aklıma hemen gurbetçi Rahman ve Harun geldi. İşte tam yeri ve zamanı. Yetenekli olduklarına inandığım bu futbolcuların şu an için oynayacakları en iyi yer 4 Eylül Belediyespor’dur.

Uzun lafın kısası,Sivas’ta artık “ Sivasspor 4 Eylül Belediyespor’u alacakmış” söylentileri ortadan kalkmalı (çünkü hiçbir doğruluk derecesi yok), ikincisi, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün sağında ve solunda bulunan insanlar işgüzarlık yapıp bu konuda konuşmasınlar,çünkü yanlış konuşuyorlar,hiçbir şeyide bilmiyorlar!
Kaşıkla toplananlar,kepçeyle dağıtılmasın!

58zarali 06/12/2010 2660 okur Yazdır

Giriş Yap

Henüz üye değilmisiniz? Kayıt olmak için buraya tıklayın .

Çevrimiçi Kullanıcılar

Çevrimiçi Ziyaretçiler 6

Çevrimiçi Üyeler 0


Toplam Üyeler: 1,205
En Yeni Üye: 58zaralixc

Kısa Mesaj Kutusu

Mesaj Göndermek Için Giriş Yapmalısınız.
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Whsapcılar
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
#EvdeKalİstder #EvdeKalTürkiye
58zarali
58zarali
@unsalyildiz tamamdır
unsalyildiz
unsalyildiz
@58zarali en yakın zamanda inşallah..bir iftar organizesi yapaılım Smile herşeyi anlatıcam Cool
58zarali
58zarali
ooo BÖH ünsal hoş geldiniz. askerlik anılarını ne zaman dinleyeceğiz.
unsalyildiz
unsalyildiz
Ramazan ayı bereketli geçsin inşallah Smile
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Yiğidolar Hayırlı Günlerimiz Olsun Hoş Geldin Onbir Ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği 2006 - 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2021 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc
17,695,681 benzersiz ziyaretler | Kullanılan hafıza: 3.98MB/4MB