O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 1

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166
Makaleler

Teşekkürler Mesut hoca!

Başlığa bakıpta "Mesut hoca gidiyor galiba" diye düşünmeyin. Ben, Mesut hocanın şu ana kadar Sivasspor'a yaptıklarından dolayı duyduğum memnuniyeti dile getirmek istedim. Hoca gidecek mi derseniz, kesinlikle "hayır" derim! Hiç bir konuda bu kadar emin konuşmadım ama bu konuda konuşuyorum! Sebebi çok açık! Sivasspor yönetimi, gelecek sezonun çalışmalarına Eskişehir maçından önce başladı ve bu çalışma esnasında hep hocanın görüşleri alındı. Gelecek sezonda düşünülmeyen hocadan yeni sezon için görüş alınır mı?
Zaten Mesut hocada Sivasspor'da çalışmak istediğini açık açık söylüyor. Geriye yalnızca prosedür, yani resmi anlaşma kalıyor. Yine aldığım haberlere göre, Mesut hocadan görüş alan Sivasspor yönetimi gidecek-kalacak futbolcuları da büyük ölçüde belirlemiş. Bütün işaretler Mesut Bakkal'ın gelecek sezonda Sivasspor'un başında olacağını gösteriyor.
Gelelim yarınki maça.
Yalnızca prestij açısından önemi olan bu karşılaşmada tabii ki gönlümüzden geçen Sivasspor'un kazanarak ligi bitirmesi. Ayrıca, maçı kazanan takımın 330 bin TL para alacağını da düşünürsek, prestijden ziyade bu para içinde kazanılması gerektiği ortaya çıkıyor.
Sivasspor'dan mutlaka gidenler olacak. Bunların kimler olduğunu aşağı yukarı tahmin ediyorum ama kesin olmadığı içinde burada yazmak yanlış olur düşüncesindeyim. Ama dediğim gibi kimlerin gideceği sezon içerisinde gösterdikleri performansla bağlantılı olarak aşağı-yukarı belli.
Sivas kamuoyunun bizlere sürekli söylediği ve temennide bulunduğu bir konuyu da buradan yönetime duyurmak istiyorum.
Bu sezon yapılan yanlış ve ucuz transferlerden yönetim gereken dersi almalı ve bu doğrultuda yeni sezon için çalışmalarına başlamalı.
Prestij içinde oynayacakta olsa;
Başarılar Sivasspor...

58zarali 05/17/2010 1653 okur Yazdır
Giriş Yap
Henüz üye değilmisiniz? Kayıt olmak için buraya tıklayın .
Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler 1

Çevrimiçi Üyeler 0


Toplam Üyeler: 1,205
En Yeni Üye: 58zaralixc
Kısa Mesaj Kutusu
Mesaj Göndermek Için Giriş Yapmalısınız.
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL6 ay önce
#EvdeKalİstder #EvdeKalTürkiye
58zarali
58zarali1 yıl önce
@unsalyildiz tamamdır
unsalyildiz
unsalyildiz1 yıl önce
@58zarali en yakın zamanda inşallah..bir iftar organizesi yapaılım Smile herşeyi anlatıcam Cool
58zarali
58zarali1 yıl önce
ooo BÖH ünsal hoş geldiniz. askerlik anılarını ne zaman dinleyeceğiz.
unsalyildiz
unsalyildiz1 yıl önce
Ramazan ayı bereketli geçsin inşallah Smile
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL1 yıl önce
Selamın Aleyküm Yiğidolar Hayırlı Günlerimiz Olsun Hoş Geldin Onbir Ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan
58zarali
58zarali1 yıl önce
@RECEP_YUKSEL ne zaman