O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(330) : eval()'d code on line 166

Makaleler

Sivas'ın sahibi var mı?


abdullah_yigit“ Göle su gelene kadar kurbağanın gözü patlarmış” Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “ Sivas’a daha modern bir stad yakışır,talimat verdim TOKİ Başkanı konuyla ilgilenecek ve Yiğidolara yakışır bir stad yapılacak” şeklinde açıklama yapmasının üzerinden kaç ay geçti bilmiyorum ama bayağı zaman oldu. Üstelik Sayın Başbakan bu sözü bir değil iki defa verdi. Tabi icranın en başındaki insanın böyle bir açıklama yapması benim olduğu gibi tüm Sivaslılarıda heyecanlandırdı.

Başkanımız bu açıklamayı yaptığında ne Kayseri Kadir Has stadı,nede modern Rize Atatürk stadı yapılmıştı. Oysa bu stadlarda aylardır maç oynanıyor. Peki Sivas’ta durum nedir? Sadece stadın yeri belli (fuar alanı içerisinde) Fakat ortada ne TOKİ’yle anlaşma var,nede projesi.TOKİ’den gelecek yetkililerle Sivas’daki yetkililer,yeni bir araya gelip değer tespiti yapıldıktan sonra proje aşamasına geçilecek.
Önceki gün okudğum bir habere göre,Bursa’yada 43 bin kapasiteli bir stad yapımı için düğmeye basılmış ve 2011 yılına yetişecekmiş. Başbakan söz verdiğinde gündemde bile olmayan Bursa stadıda Sivas’dakinden önce yapılır ve hizmete girerse kimse
Şaşırmasın.
Bütün bunlar ayan-beyan olurken kalkıpta “Sivas sahipsiz değil” demek insanlara inandırıcı gelmiyor.Bunun adı sahipsizlik değilde nedir? Ben diğer konulara girmiyorum ( DMO’nun Dikimevinin ve Tapu Kadastro Bölge müdürlüğünün gitmesi vs.) Bunlar farklı alanlarda tartışılacak konular.
Benim endişem bu stad işininde tıpkı Şeker Fabrikasının yapılma işi gibi yılan hikayesine dönmesi. Ziraat Odası eski Başkanı merhum Ahmet Ataman 34 yıl  boyunca “ Şeker Fabrikası “diye diye öldü gitti. Korkarım ki Sivas’a yapılması söylenen spor tesislerini bizde göremeden gideceğiz.
Ben kimin iktidar olduğuna ve ne söylediğine değil,Sivas’a ne kazandırdığına bakarım!
Şimdi bütün bunlar olurken,kalkıpta “ Sivas sahipsiz değil,biz varız” gibi tok sözlere kimse inanmaz,itibar etmez.
Kim Sivas’a,özelliklede  Sivas’daki spora hizmet ederse başımızın üzerinde yeri var. Onları buralardan kamuoyuna duyurmaktan zevk alırız,yeterki Sivas için bir şeyler yapılsın.

58zarali 03/26/2010 1794 okur Yazdır

Giriş Yap

Henüz üye değilmisiniz? Kayıt olmak için buraya tıklayın .

Çevrimiçi Kullanıcılar

Çevrimiçi Ziyaretçiler 2

Çevrimiçi Üyeler 0


Toplam Üyeler: 1,205
En Yeni Üye: 58zaralixc

Kısa Mesaj Kutusu

Mesaj Göndermek Için Giriş Yapmalısınız.
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Whsapcılar
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
#EvdeKalİstder #EvdeKalTürkiye
58zarali
58zarali
@unsalyildiz tamamdır
unsalyildiz
unsalyildiz
@58zarali en yakın zamanda inşallah..bir iftar organizesi yapaılım Smile herşeyi anlatıcam Cool
58zarali
58zarali
ooo BÖH ünsal hoş geldiniz. askerlik anılarını ne zaman dinleyeceğiz.
unsalyildiz
unsalyildiz
Ramazan ayı bereketli geçsin inşallah Smile
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Yiğidolar Hayırlı Günlerimiz Olsun Hoş Geldin Onbir Ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği 2006 - 2019

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2021 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc
16,815,252 benzersiz ziyaretler | Kullanılan hafıza: 3.98MB/4.25MB