17 Ağustos 2017 04:56:07
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
 Hafta sonu denize gidelim. + Resimler
puar
Arkadaslar bu hafta sonu ramazandan önce bir denize gidelim vede sezonu kapatalım. Şimdiden plan yapmaya başlayalım. Bu hafta sonu şileye giderken sofular köyüne gittim çok güzel çadır alıp gidebiliriz ne diyorsunuz?
Düzenleyen RECEP_YUKSEL Düzenleme Tarihi: 09 Ağustos 2010 12:41:29
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ

puar
i28.tinypic.com/28ic7pc.jpg

Hafta sonu burdaydım gerçektende orman ve deniz harikaydı.

RECEP_YUKSEL
Evet Arkadaşlar İSTDER Olarak 31.07.2010 gece bir birimizden uzak kaldığımız bu zamanı fazla uzatmadan kaynaşmak ve eğlenmek için deniz gidiyoruz bizimle gelmek isteyenler burdan bize bildirsin.

Eğlenmek bizim de hakkımız hep maç olmaz arkadaşlar birazda yüzelim hayde denize.

https://sivasspor.web.tr/
GUHERTASLI
ewet bize yeni sezon öncesi güzel bir eğlenme fırsatı çıktı bu fırsatı kaçırmayın derim herkese.
hemen listeleme işine başlıyalım gerçi listede kayış atan çok çıkıyor ama yinede gelenleri bi yazalım bakalım.
1-emre yuksel
2-recep yuksel
3-puar
4-ömer çoşkun
5-serkan turgut
6-yılmaz kapısız
7-
Düzenleyen puar Düzenleme Tarihi: 26 Temmuz 2010 09:33:35
GIRMIZI GARA ŞAMPİYON ZARA

puar
Yer son derece müsait şileye giderken orman ve deniz iç içe. Geceden çıkıp çadır kurabiliriz. esenlerden 8 tepeüstündende 50 km

puar
Üsteki resmin üstüne tıklayın. Resimi daha net göreceksiniz.

altuntas58
Bende gitmek isterdim ama Sivasta bazı düğünlere katılma mecburiyetimden dolayı aranızda olamıyacağım Hevesinizi kırmak istemem ama buraya gitmek bir dert gelmek bir dert gecen hafta ailemle birlikte ağvaya gittim gece saat 21,30 ordan cıktım şileye kadar normal geldim şileden sonra 6 saat yollarda mahsur kaldım sabaha karşı eve kendimizi attık onun için buraya gidecek arkadaşlarıma bir ağbeyiniz olarak tavsiyelerim olacak dönüşünüz gece yarısından sonra olsun yada akşam 6-7 gibi cıkmalısınız aksi taktirde gittiğinize gideceğinize pişman olursunuz bu olay bize tesadüf olmuş bir şey değil son 10 senedir her hafta trafik sorunu oluyor ama dediğim gibi belli saatlerde gelip giderseniz her şey normal bir şekilde gelişir şimdiden size iyi eğlenceler

puar
Biz sofulara gidecez ora daha yakın. Birde c.tesi akşamdan gidip pazar günü en gec 4 te çıkarız yoksa o çileyi bende biliyorum abi.

Yigido
Nerde yüzeceksiniz yüzerken´de bolmayin ona göre.

Bende en son Sivas´ta yüzmüstüm.

img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif

puar
Haritada gösterdim yer. şileye giderken Sofular diye bir yer.

Atlanılacak Forum: