29 Temmuz 2017 14:49:18
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Anket
Sivasspor - Antalyaspor karşılaşması nasıl sonuçlanır?

Sivasspor kazanır
Sivasspor kazanır
94% [81 Oy]

Berabere biter
Berabere biter
5% [4 Oy]

Antalyaspor kazanır
Antalyaspor kazanır
1% [1 Tek Oy]

Toplam Oy: 86
Başlangıç: 22 Ocak 2012
Bitiş: 24 Ocak 2012

kurşun Anket Arşivi kurşun
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
 Mecnun Otyakmaz: Ayağa Kalkmasını Başardık
ISTDER HABER
www.sivasspor.org.tr/tr/images/haberler/d4e725830dccc06.JPG

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, "Süper Lig´den düştüğümüzde dünyalar başıma yıkılmış gibi hissetmiştim. Aradan 1 yıl geçtikten sonra yeniden ayağa kalkmasını başardık." dedi.

Başkanımız Otyakmaz, Adana Demirspor ile 1-1 berabere kalarak ligin bitimine bir hafta kala Süper Lig'e çıkmayı başardığımız maçın ardından yaptığı açıklamada her şey arzu ettiğimiz gibi olduğunu belirterek, "Diğer maçlar da bizim lehimize sonuçlanınca 1 yıl aranın ardından Süper Lig'e yükselmeyi başardık. Emeği geçen bütün taraftarlarımıza, yönetim kurulu arkadaşlarımıza, futbolcularımıza, teknik heyetimize, kulüp çalışanlarımıza ve özellikle eşime teşekkür ediyorum. Zorlu mücadelede hep destek oldu. Evde kale gibi durdu. 1 yıl aranın ardından yeniden Süper Lig'e yükseldik. Hayatta her şey oluyormuş. Süper Lig'den düştüğümüzde dünyalar başıma yıkılmış gibi hissetmiştim. Aradan 1 yıl geçtikten sonra yeniden ayağa kalkmasını başardık. Hayat böyle düşe kalka yürüyorsunuz. Bu şampiyonluğu taraftarlarımıza armağan etmek istiyorum. Bize 1 yıl boyunca destek oldular. diye konuştu.

Süper Lig'de çıkmayı başaran Evkur Yeni Malatyaspor'u da tebrik eden Otyakmaz, "Onlar da uzun bir aranın ardından tekrar Süper Lig'deler. Komşu şehrimizi tebrik ediyorum. Önümüzdeki hafta onları da Sivas'a davet ediyoruz. Beraber şampiyonluğumuzu kutlayalım. Güzel bir karşılaşma olsun." dedi.

İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği

http://www.istder.com
serkankeskin
Ayağa kalktık ama zor kalktık Allah bu kötü günleri bir daha gostermesin

Atlanılacak Forum: