24 Mart 2019 18:19:15
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
 Son İsteği Carlos'u Görmekti
Themba58
Sivas'ta lösemi tedavisi gören ve koyu bir Sivasspor taraftarı olan 10 yaşındaki Ömer Sefa Evcioğlu, yaşamını yitirdi.

www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/23/EKHbt.jpg

Sivas'ta lösemi tedavisi gören ve koyu bir Sivasspor taraftarı olan 10 yaşındaki Ömer Sefa Evcioğlu, yaşamını yitirdi. Ömer Sefa'nın ölümü kamp için Hollanda'da bulunan Sivasspor'lu futbolcuları da üzdü.

Yüceyurt Mahallesi'nde yaşayan Sema- Adem Evcioğlu çiftinin 4 çocuklarından en küçüğü olan Ömer Sefa, iki yılından bu yana tedavi gördüğü lösemi hastalığına yenik düştü. Ömer Sefa Evcioğlu, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 2011 yılında hastalığın tespit edilmesinin ardından Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanelerinde tedavi gören Ömer Sefa, 13 Mart tarihinde yapılan röportajda tek isteğinin Sivassporlu futbolcu Aatif Chahechouhe'yu yakından görmek olduğunu söylemişti. Haberi duyan futbolculardan Aatif Chahechouhe ile birlikte Erman Kılıç, Mehmet Nas, Korcan Çelikay, Hayrettin Yerlikaya ve Adem Koçak 25 Mart günü Kayseri'de tedaviden dönen Ömer Sefa Evcioğlu'nu yaşadığı evde ziyaret ederek çeşitli hediyeler vermişti.

Kayseri ve İstanbul'da bulunan çeşitli hastanelerde tedavisi devam eden Ömer Sefa Evcioğlu önceki gün evinde fenalaştı. Babası Adem Evcioğlu tarafından hastaneye götürülen ve durumu kötüye giden Ömer Sefa yakınları tarafından uçak ile İstanbul Medical Park Hastanesi'ne götürüldü. Burada kalbi duran Ömer Sefa, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Koyu bir Sivasspor taraftarı Ömer Sefa Evcioğlu'nun yarın Sivas'ta toprağa verileceği belirtildi. İstanbul'da bulunan Ömer Sefa'nın babası Adem Evcioğlu, bu güne kadar kendisine destek veren herkese teşekkür ederek, "Uzun zamandır hastalığı yenmek için verdiğimiz mücadelemizi kaybettik. Bu zamana kadar bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Ömer Sefa'nın son isteği buraya gelmeden önce Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos'u görmekti. Takım yurt dışında olduğu için göremedi. Keşke onu da görebilseydi." diye konuştu.


www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/23/1qQz7.jpg

www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/23/LtK1D.jpg

www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/23/7BgDP.jpg
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
 
https://sivasspor.web.tr
RECEP_YUKSEL
Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet olsun..

Yüce Mevlam Ailesine Sabırlar İhsan eylesin...

***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ
 
https://sivasspor.web.tr
orhank
Rabbim bu yavrumuzun mekanını cennet eylesin,ailesine sabr ihsan eylesin
 
https://sivasspor.web.tr
GUHERTASLI
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun mevlam ailesine sabır versin.
GIRMIZI GARA ŞAMPİYON ZARA
 
https://sivasspor.web.tr
Atlanılacak Forum: