19 Ağustos 2017 17:53:31
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
 CARLOS'u Pazar Günü Saat 15:00'da Atatürk Havaalanında Karşılıyoruz.
ISTDER HABER
İSTDER'e yakışan Sivas'a Yakışan Sivasspor'a Yakışır Bir Karşılama yapalım Meşaleleri Yakalım Carlosu Karşılayalım...

Hayırlı Olsun

Yardımcıları Murat ERDOĞAN ve İsmet! olacak bekliyoruz.....

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a3/Roberto_Carlos_7221.jpg
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği

http://www.istder.com
orhank
söylenilene göre öncelikle hafta ici sehri ve tesisleri gezicekmis .isim olarak süper olur iyi bir tanıtım fakaaaat lig her sene biraz daha zorlaşiyor takmnda yarısnn gideceğini de düşünrsek teknik direktörlk tecrübesi olmayan birine bu takmi teslim etmek tartisilir

orhank
kesin olup olmayacağni bekleyip göreceğiz ama kim gelirse gelsin bir an önce gelsinki takma ısnsın bir an önce memleketimiz ve takmmz icin hayrlisi neyse o olsun

murtes
iyi reklamımız olur ikinci ligde manyakmı bu yönetim inşallah yalan olur
Ümraniye İstanbul

TheLisyen
Teknik direktörlük özelligi hiç bilinmeyen resmen staj için gelen bir kişilik olacaktir. takimda sozlesmesi biten o kadar adam varken ligi bana gore bilmeyen birini getirmek nasil bir kafadir cozemedim dogrusu. reklam acisindan iyi olur ancak carlosun reklamı oyuncu olarak alinsaydi olurdu zamaninda simdi degil tabiki. brezilyadan adam getirmek istese kaliteli isimleri isteyip bizim yonetimin almiyacagini hepimiz biliyoruz orta sınıflı oyuncularıda tecrübesi olmayan biriyle çalişmak istemeyecegi gayet acıktır. umarim haberler yanlistir yoksa kendi pimimizi kendimiz cekeriz.

RECEP_YUKSEL
Dünyada çok örneği var başarılı olmuş daha gelmeden eleştri yapmak hoş değil bence.

Sivas'a gelmeyen oyuncular gelmek isteyecek reklam iyi olacak,

Eğer Erman kalırsa Roberto Carlos gelirse onun için en iyi sezon olur bu benim görüşüm...

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ

https://sivasspor.web.tr/
eroldeger
böş verin hele bir gelsin enazından yüzü gülüyor hayırlı olur inşallah

SELO58
carlos gelince beraberinde birkaç oyuncuda getirir buda bizim için büyük avantaj hadi hayırlısı
GIRMIZI GARA ŞAMPİYON ZARA

GUHERTASLI
hadi hayırlısı inş başarılı olurda bizlerin üzerindeki ölü topragı atmış olur.bülent uygunda başa geçtiginde hiç bir tecrübesi yoktu.ama yaptıgı işler ortada.
GIRMIZI GARA ŞAMPİYON ZARA

Velibircan
Hayırlısı olur inşallah..Önce bi imzayı atsın izleyip görelim gelmeden görmeden karamsarlığa düşmenin anlamı yok..

Ertuğrul sağlamı getiremeyiz,Fuat Çapa erciyesle anlaştı,Metin Diyadin gençlerbirliğiyle anlaştı ortada başka hoca yok..

Carlos iyi reklam olacak bize,Futbolcu getirmek kolaylaşcak.İnşallah güzel olcak

Atlanılacak Forum: