23 Eylül 2017 03:05:35
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
 Yerel Medyadan Hak Ettiğimiz İlgiyi Bekliyoruz.
RECEP_YUKSEL
İSTDER Olarak Sivasspr'umuzun 3 deplasmanınada gittik İstanbul Feshane günlerine katıldık ordan 4 Eylül Belediyespor Maçına geçtik yani Cuma'dan Pazar akşamına kadar Sivas'ı ve Sivasspor'u yaşadık .

Karabük maçına 800 TL'ye araç tutuk 20 TL den 17 bilet aldık kişi başına 100 TL masraf yaptık sonra Ankaragücü maçına 8 Kişiyle uzunyol Otbüsüyle gittik ondan sonra Antalya maçına 1.700 TL ye araç tuttuk 17 kişi gittik adam başı enaz 100 TL masraf yaptık günümüzü gecemizi verdik Antalyadan gelip yatmadık feshanede Sivasspor formasıyla dolaştık Sayın Başkan Mecnun OTYAKMAZ'ın posterini astık bunlaryaparken bazılarına göre deli muamelesi gördük çünkü ne işiniz var Antalyada maçda diye biz onlara bile içerlemedik ama, 3 Deplasmana giden İSTDER İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği olarak yerel medyada yer bulmamak Tv'i lerde konuşulmaması bizi üzüyor bizler maddi yardım istemiyoruzki diyoruzki yaptığımız çalışmalardan lütfen biraz bahsedin Sayın Sivas Medyası bizler İstanbul'da olabiliriz ama SİVAS'lı ve SİVASSPOR'luyuz bu çalışmaların gündeme gelmesini istemekde sonuna kadar hakkımızdır.

Açıkcada yazıyorum 100 bin üyesi olan siteler sadece resim çekmek için elaman görevlendiriken bizler o Tribünlerde coşkuyu yaşıyoruz bizler Taraftar sitesiysek organize yapmak zorundayız o siteyi reklam yapanlara sesleniyorum çok olmak önemli değil icraat yapabilmek önemlidir bizler icraatın kraılnı yapıyoruz ama üyemiz çok olmadığı için yok sayıyorlar ondan sonrada neden böyle oluyor diye sitem ediyorlar sanalda 100 bin olana kadar, gerçekde sağlam 10 kişi olmak bizim için önemli olduğunu burdan vurgularız.Hakettiğimiz ilgiyi almayı bekliyoruz çünkü bizler siteler için değil SİVASSPOR için varız

İSTDER
Başkanı
Recep YÜKSEL

Düzenleyen RECEP_YUKSEL Düzenleme Tarihi: 04 Ekim 2011 17:36:30

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ

https://sivasspor.web.tr/
GUHERTASLI
Evet recep abi sonuna kadar haklısın.ama şunu unutmaki bizim yerel medyamız sivassporumuza sahip çıkamıyorlarkı bıze sahip çıkıpta haber yapsınlar.onlara hazır yemek verecen anca yiyecekler.sivasspor süper liğde mücadele etmesıne ragmen oynadıgı hazırlık maçlarını bile yayınlayamayan bir yerel medyamız varken.sivasspor gibi bir süper giçten faydalanarak reklam yapmak varken bizim yerel medya bunu başaramıyor.
ayrıca diğer taraftar siteleri zamanında boşluktan yararlanarak senin benmi onunu bunun sırtına bınerek belli bir yerlere geldiler marka oldular.şimdi gerek bile duymuyorlarhatta sivasspor üzerinden menfaatlanırken bıle kımseye mınnet etmıyorlar artık.
bizler istder ailesinin ferdi olarak bazı şeyleri aştıgımıza inanıyorum .dedigin gibi 100 binler olucagına 100 ler olsun bize yeter.çünkü biz taraftar grubundan öte artık bir aile olduk.acımızda kederımızde iiyi günümüzde kötü günümüzde hastalıkta ölümde hep birlikte olmaya başladık.artık birimizin başı sıkışsa hepimiz onun derdıne ortak oluyoruz.varsın medya bizi takmasın varsın 100 bin üyeliler reklamda önde olsun.biz böyle mutluyuz.gururluyuz şükürler olsunki sivassporluyuz bu bize yeter .

eğerki sen çocugunun rızkını kesipte maça gitmek için organıze yapıyorsan bizler evde çolugumuzu cocugumuz bırakıp yollara düşüyorsak genç öğrenci kardeşlerimiz ceplerındekı harçlıklarının son kuruşuna kadar harcıyorsa.gençler sevgililerini bırakıp deplasmanlara gidiyorsa bu reklam değil en büyük deliliktir.
bizler istder ailesi olarak deliyiz delii.
GIRMIZI GARA ŞAMPİYON ZARA

58zarali
bizim yaptığımız tüm icaraatları herkes biliyor tabi gerekli ilgi gösterilse iyi olur ama demekki bazılarının işine gelmiyor. yerel medya mı ne medyası ya hepsi traş. yerel medyayı kayseri tvlerinden öğrensinler sonra gelsinler. ilaçı iyi satıyorlar.

yani bizim yaptığımızı herkes görüyor buna emin olun.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif

http://www.yusufulku.com
puar
2006 dan beri tam faliyet gösteren istanbul Sivasspor Taraftar derneği son 4 yıl içinde Sivassporumuzun tek resmi derneği olmasına rağmen yerel medyada hak ettiğini bir kenara bırakın yer dahi almadı.Bunun bir kaç sebebi var elbette. en büyük sebeblerinden biri bizler kimsenin reklamını yapmamızdandır. Başka taraftar siteleri bizleri ilgillendirmediği gibi bizler istanbul gibi büyük şehirde memleketimizin tüm sportif faliyetlerinde destek olmayı amac edindik. Bunu hiç bir karşılık beklemeden tamamen kendi isteğimiz memleket sevdamızla yaptık. Özeliklede Sivassporumuzun deplasman maçlarına gitmeyi amaçlarından en önemli sayan derneğimiz zaman zaman sivassporumuzun deplasmanlarında takımımıza destek için anında bulunmuştur. Bu sürec içerisinde bu deplasmanlara gidiş maliyetlerinin yüzde 80 ini kendi imkanlarımızla sağladığımızı tüm kamu oyu biliyor. Bunu Sadece yerel medya görmemezlikten geliyor. Kaldikli yerel medyamız Sivassporumuzu çoğu deplasmandada yanlız bıraktığı gibi biz sivassporlularında sıkıntılarını haliyle ne görebiliyor nede yazabiliyor.
3 Tv 10 larca yazılı medya varken Bizlere istderin tüm emeklerini görmemezlikten geliyorlar. Onlar sadece oturup snalda yazılanları kopya yapıştır mantığı ile kendi medya organında paylaşıyorlar.
Halbuki gözlerini açsalar sivasspor için birazdaha sivassprun yanında olsalar belkide göremediklerini görecekler.
Uzun lafın kısası serkanında dediği gibi sivasımızı en büyük tanıtım kaynağı Sivassporun haklarını versinler sonra bizede koskoca sayfanın bir avuç küpüründe yer verirler.

murtes
bize külüp ve yönetici destek olmadıki sivastaki medyamı destek olacak sivas esnafı sivasta büyük maç olacagı zaman avucunu ovar garip recebim de deplasman dönüşü açıgı nerden kapatacam diye kıredi kartlarını ovar yigidin harman oldugu yermiş la gardaş ne diyim bilmiyrimki parayla olur bu işler bi gazeteyle konuşalım reklam verir gibi bahsetsin bizden benim hemşerilerim oralarda bir istder varmış sivasspor için sivas için uzaklarda olsalarda bir ateş yanarmış desin benim hemşerim gidemesekte gelemesekte bizim içimiz yanar senin için sivasım
Ümraniye İstanbul

murtes
recep yüksele böyle bir konuyu dile getirdigi için çok teşekkür ediyorum harikasın inanıyorumki encok katılımı bu konu alır
Ümraniye İstanbul

puar
murtes tarafından yazılan metin:

bize külüp ve yönetici destek olmadıki sivastaki medyamı destek olacak sivas esnafı sivasta büyük maç olacagı zaman avucunu ovar garip recebim de deplasman dönüşü açıgı nerden kapatacam diye kıredi kartlarını ovar yigidin harman oldugu yermiş la gardaş ne diyim bilmiyrimki parayla olur bu işler bi gazeteyle konuşalım reklam verir gibi bahsetsin bizden benim hemşerilerim oralarda bir istder varmış sivasspor için sivas için uzaklarda olsalarda bir ateş yanarmış desin benim hemşerim gidemesekte gelemesekte bizim içimiz yanar senin için sivasım

Aynen abi. Paranın açamayacağı kapı yok.

RECEP_YUKSEL
Murat abi yemin ediyorum senin gibi 20 kişi olsun eğer ben her maça 50 kişi götürmesem bu işi bilmiyorum ben herkesi arıyorum ama hep bakarız diyorlar yani hep laf ebeliği yapıyorlar ben eğer bişey yapacam dersem yaparım lafı ortaya atıp kaçmam bunu bilen bilir yine diyorum imkanı olup her ay 20 TL verecek 50 kişi bulamadık nedense biz bir araya gelemedik bu forma bile ilgi göstermiyen üyelerimiz var biz medyaya yüklenirken kendi üyelerimiz bile bize sahip çıkmıyor abi yani kendi kendimizi yok etmeye çalışıyoruz....

murtes
biz küllerimizle dogduk yine dogarız bize cebini sevenler degil SİVAS ı sevenler lazım birgün onlarada ulaşacagız yavaş yavaş gönülden olanlar bizimle bu yolda devam edecek
Ümraniye İstanbul

RECEP_YUKSEL
murtes tarafından yazılan metin:

biz küllerimizle dogduk yine dogarız bize cebini sevenler degil SİVAS ı sevenler lazım birgün onlarada ulaşacagız yavaş yavaş gönülden olanlar bizimle bu yolda devam edecek

Teşekkürler abi Allah razı olsun senden .....

Atlanılacak Forum: