23 Eylül 2017 03:12:43
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
 İftar Organizasyonu
GUHERTASLI
Ramazan ayına yaklaşık bir ay gibi bir süre kaldı.bu sene artık İSTDER olarak kabugumuzu kırarark 50-60 kişilik iftar organizasyonlarından öte 300-500 lerin buluştugu bir iftar organizasyona imza atmamız gerektigini düşünmekteyim.sizlerde böyle yüksek katılımlı bir organizasyonu nasıl gerçekleştirmelıy maddi imkansızlıkları nasıl gidermeliyiz.gibi konularda fıkırlerinizi açıklarsanız.hem birlikte düşüncelerinizi değerlendirerek yine dernegimize yakışır bir şekıde organizasyona imza atalım.
herkesin düşüncelerini bekliyorum.
Düzenleyen 58zarali Düzenleme Tarihi: 15 Temmuz 2011 12:14:16
GIRMIZI GARA ŞAMPİYON ZARA

RECEP_YUKSEL
Düşünce Çok güzel hedef varmak kolaymı acaba hadi hayırlısı bakalımgörelim.

Ben burdanşunu diyorum yönetimden herkez 5 kişi getirme zorunluluğu koyalım ne dersiniz..

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ

https://sivasspor.web.tr/
omercoskun
RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:

Düşünce Çok güzel hedef varmak kolaymı acaba hadi hayırlısı bakalımgörelim.

Ben burdanşunu diyorum yönetimden herkez 5 kişi getirme zorunluluğu koyalım ne dersiniz..

olumlu bir düşüncerecep abi üstünde yoğunlaşabiliriz , başka düşüncesi olan arkadaşlar varsa fikirlerinizi beyan edin

unsalyildiz
inşallah 500-600 kişi olmasın adam gibi 50-60 kişi olsun yeter....ne alakası var bilmiyorum ama söyleyeyim dedim Smile Smile

http://www.istder.com
GUHERTASLI
bence en güzeli iftarın maliyetini üstlenecek kişiler yada firmalar bularak sponsor olmalarını sağlayarak daha geniş kapsamlı bir katılımın sağlanmasıdır.

puar
Bencede harika olurSmile Allah izin verirse inş.

eroldeger
finans yemeği gibi yapalım cok iyiolur

GUHERTASLI
arkadaşlar düşünce ve fıkırlerınızı daha detaylı paylaşırsanız daha sağlıklı olur.

ihsanbaba
Başka derneklerle ortaklaşa yapalım Sivas vakfıyla görüşebilirim***

GUHERTASLI
ÖNERİLER
1- yönetimdekılerin 5 er kişi getirme zorunlulugu olsun.-recep yuksel
2-hayrına iftar yemegi verecek hayırseverler bulunarak iftar yemeginin üçretsiz olmasını sağlamak-serkan turgut
3-başka derneklerle ortaklaşa düzenlemek-ihsan baba
ewet arkadaşlar sizlerde öneri ve düşüncelerini belirtiniz.herkez belirtsinki yapacagımız organizasyon bu sefer daha geniş kapsamlı ve daha güzel olsun.

Atlanılacak Forum: