23 Eylül 2017 03:12:34
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Başlığı Görüntüle
 Başlığı Yazdır
 Eskişehirspor 2-1 Sivasspor
puar
ESKİŞEHİR

İvesa
Sezgin
Diego
Nadareviç
Volkan
Erkan
Alper
Tello
Koray
Sezer
Ümit Karan

T.Direktör: Bülent Uygun

SİVASSPOR

Korcan
Uğur
Navratil
Sedat
Ziya
Grosicki
Rada
Kadir
Erman
Pedriel
Eneramo

T.Direktör: Rıza Çalımbay

Stat: Atatürk
Saat: 20.00
Yayın: Lig Tv
Hakem: İlker Meral

istder.com/images/news/riza-calimbay_bulent-uygun.jpg

Seremoni öncesinde Ümit Karan haricindeki bütün Eskişehirsporlu futbolcular yedek kulübesinde ziyaret ettikleri takımın eski teknik direktörü Rıza Çalımbay ile hasret giderdi.

16. dakikada Eskişehirspor defansının Sivasspor ceza sahası içine doğru attığı uzun topla Sivasspor oyuncuları meşin yuvarlağa dokunamadı. Bunu fırsat bilen Serdar, kalecinin üzerinden topu filelere gönderdi: 1-0

19. dakikada Erman'ın kullandığı korner atışında Eskişehirspor defans oyuncusu Diego topa dokundu. Diego'nun ters vuruşunda meşin yuvarlak Eskişehirspor ağlarıyla buluştu: 1-1

38. dakikada Grosicki'nin sol kanattan ceza sahası içine yaptığı ortada Mehmet topa kafayla vurdu. Meşin yuvarlak az farkla auta çıktı. Maçın ilk yarısı 1-1 berabere tamamlandı.

53. dakikada Grosicki'nin sol kanattan yaptığı ortada Eskişehirspor defans oyuncularını geçen topa Suarez vurdu. Suarez'in şutunda kaleci Ivesa tehlikeyi önledi.

69. dakikada Sezer'in sol kanattan ceza sahası içine yaptığı ortada Doğa'nın kafa vuruşunda top kalenin üzerinden auta çıktı.

89. dakikada Pele'nin serbest atışında kaleci Koray topu bloke etti. Dönen topa vuran Volkan'ın şutunda meşin yuvarlak auta çıktı.

90+3. dakikada Pele'nin Sivasspor ceza sahası önünden kullandığı serbest atışta kaleci Korcan'ın müdahalesine rağmen top filelerle buluştu: 2-1

Maç 2-1 bitti.

Dailymotion:

Dailymotion:

Düzenleyen 58zarali Düzenleme Tarihi: 19 Şubat 2011 16:12:21
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ

RECEP_YUKSEL
Bu maça ne yapacağız onu düşünüyorum bakalım gidebilecekmiyiz.

https://sivasspor.web.tr/
GUHERTASLI
bi patlama yapıcaz ama bakalı ne zaman telafısı olmayan zaman dılımıne ıyıce yaklaştık.ilk dört maçta ortaya konan oyun olarak tamamen futbola dıyduk açıkcası ama bu oyun puana yansımayınca bizleri yine sıkıntılı bı donem bekliyor.eskişehir maçında güzel oyunumuzu galbiyetle süsleriz inşallah.
GIRMIZI GARA ŞAMPİYON ZARA

eroldeger
çokzor bizim işimiz bitti rıza hocanın buzihniyetiile 3,4 hafta sonra dibe ineriz malesef gerçek böyle herşey ortada ligde en iyi bizolmamız lazımken en kötü biziz

GUHERTASLI
eroldeger tarafından yazılan metin:
çokzor bizim işimiz bitti rıza hocanın buzihniyetiile 3,4 hafta sonra dibe ineriz malesef gerçek böyle herşey ortada ligde en iyi bizolmamız lazımken en kötü biziz

HELE ŞÜKÜR ERMAN İKİNCİ PLANA DÜŞTÜÜÜÜ
GIRMIZI GARA ŞAMPİYON ZARA

puar
Son haftalarda izleidğimiz eskişehir karşısında işimiz çok zor. Kara Kara düşünmeye başladım ne yapacaz diye.Defans bloğu çok önemli.

Tunahan
Bu maçı almamız lazım yoksa işler kötüye gidicek bu hafta rakiplerimiz hep kazandılar sır bizde

altuntas58
Sivassporumuz zor bir dönemecten geciyor bundan sonra her kayıp puan bizim için büyük sorun yaratacak ama ben sivassporumuzun oyununu beğeniyorum bir gün büyük bir patlama yaparak cıkışa gececeğiz diye düşünüyorum sabırlı olup takımı desteklemeye devam edelim şahıslar üzerinden sanaryo yazmayı bırakıp sivassporumuzu nasıl daha iyi destekleriz diye çözümler üretelim

Ozan Gazi_58
Bu maçı kazanmamız için defansımızın sağlam olması yeterlidir ofansta herhangi bir sorunumuz yok hayrettin yerlikaya hemşerimizdir saygılıyız fakat artık takımımızdan ayrılmasının zamanı gelmiştir bence ayrılırsa takımımıza iyilik etmiş olacaktır rıza hoca geçen 2 maçtada aynı demeçleri verdi bu maçtada aynı demeci duyarsak onda da iş yok demektir Wink

altuntas58
Bu mac çok cekişmeli gececeğe benziyor galibiyeti kim daha çok isterse macı o takım kazanır tabi benim gönlümden gecen SİVASSPOR'UMUZUN kazanması haydi yiğidolar sivassporumuzun biz taraftarlara en çok ihtiyac duyduğu şu zor günlerde desteklerimizi esirgemiyelim hep destek tam destek

Atlanılacak Forum: