23 Mart 2018 08:21:39
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
astropay11
Melih80
T4ner58
kartalkanadi58
aygun58
sametsahin
ysf585858
Khabirrems
Ortegaoa
ConnorLymn
Sosyal Ağ'da İstder
Makale Hiyerarşisi
Makaleler ana sayfası » Abdullah YİĞİT » İşte Sivasspor'un 4 Eylül'e bakışı!
İşte Sivasspor'un 4 Eylül'e bakışı!

 
“4 Eylül Belediyespor Sivasspor’a verilecekmiş” söylentisi günlerce dilden dile dolaştı ve en sonunda Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz son noktayı koydu. Başkan “ 4 Eylül Belediyespor’u alma gibi bir niyetimiz yok. Takımın başında çok iyi bir başkan ve yönetim var. Biz Sivasspor olarak Belediyespor için elimizden geleni yaparız” dedi. Doğrusuda bu zaten! Gerçektende 4 Eylül Belediyespor’un başında çok ama çok iyi bir Başkan ve onunla birlikte çalışan uyumlu bir yönetim var.Bu tür söylentilerin gündeme geldiği günlerde 4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat,Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün görüşlerine saygı duyduğunu,ancak verilmesinin yanlış olacağını belirtmişti. “ Zaten şu andada 4 Eylül Belediyespor doğal olarak Sivasspor’un altyapısı” diyerek samimiyetini ortaya koyan Polat’ın en büyük hayali,Sivaslı futbolcuların oluşturduğu bir takımı bir üst lige yani 2.lige çıkarmak.

Bu konuda Doğan Başkanı yanlış yönlendirmeye çalışanlar “ 3.lig para ister,Belediye bu işin altından kalkamaz filan” diyorlarmış.
Doğan Başkan zaten ne çekerse,hiçbir şey bilmeyen,ancak biliyormuş gibi görünen kendisine yakın duran insanlardan çeker!
Bu tür insanlar acaba hayatlarında kaç defa maça gitti,yada futbol takımının o şehre veya kuruma katkısı nedir?” Bunu biliyorlar mı?
Ezbere ve bilinçsizce konuşup bir çuval inciri berbat etmeyin! Bu takım Sivas Belediye’sinin himayesinde ve Ahmet Polat’ın başkanlığında yürümeli. Sivas’ta her kesimden destek alan ve büyük bir sempati oluşturan 4 Eylül Belediyespor’u böyle saçma sapan konuşmalarla yıpratmayın!
Belediyespor’un yapacakları henüz bitmedi. Bu takım, Sivaslı hocalarla ve Sivaslı futbolcularla  neler başarılabileceğini gösterdi. Şimdi sırada yine aynı mantıkla 3.ligde bu işin nasıl başarılabileceğini gösterme zamanı.

Kimse korkmasın! Belediye 3.ligi kaldırır mı? Gibi yanlış düşünce içerisinde de olmasın! Belediye şu yapısıyla 3.ligde çok rahat kaldırır 2.ligide.
Üstelik Sivasspor Başkanı Sayın Otyakmaz başta olmak üzere bütün yöneticiler, 4 Eylül Belediyespor için ellerinden gelen desteği vermey hazır olduklarını söylediler. Önceki gece Sivasspor’un altyapı sorumlusu Murat Şahin’le uzun bir görüşmemiz oldu. “ Sadece futbolcu verme değil,kamp ve hazırlık maçları yapmada biz 4 Eylül Belediyespor’a yardımcı olmaya hazırız,hatta,kampı Anadolu Üsküdarspor’la aynı yerdede yapabiliriz” dedi.
 Murat Şahin’in bu konuşmalarından sonra aklıma hemen gurbetçi Rahman ve Harun geldi. İşte tam yeri ve zamanı. Yetenekli olduklarına inandığım bu futbolcuların şu an için oynayacakları en iyi yer 4 Eylül Belediyespor’dur.

Uzun lafın kısası,Sivas’ta artık “ Sivasspor 4 Eylül Belediyespor’u alacakmış” söylentileri ortadan kalkmalı (çünkü hiçbir doğruluk derecesi yok), ikincisi, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün sağında ve solunda bulunan insanlar işgüzarlık yapıp bu konuda konuşmasınlar,çünkü yanlış konuşuyorlar,hiçbir şeyide bilmiyorlar!
Kaşıkla toplananlar,kepçeyle dağıtılmasın!

Üye Girişi
Kullanıcı AdıParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler: 14

Çevrimiçi Üyeler: 0

Toplam Üye Sayısı: 1,213
En Yeni Üye: astropay11
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

RECEP_YUKSEL
Sivassporluyuz her şart'da
astropay11
Bugün bursa spor yenilgisine gerçekten çok üzüldüm. Sivas sporun yeneceğinden çok emindim fakat olmadı . Sağlık olsun bu sene sivas çok iyi başarılar diliyor
RECEP_YUKSEL
Günaydın
altuntas58
Günaydın arkadaşlar
RECEP_YUKSEL
Kayseriye Gidiyoruz
RECEP_YUKSEL
#SonNefeseKadarPeş
indeİstder
unsalyildiz
SON NEFESE KADAR PEŞİNDE İSTDER
Son Çevrimiçi Üyeler
RECEP_YUKSEL17:08:13
astropay11 5 Gün
Melih80 5 Gün
T4ner58 6 Gün
ErdalGuler 1 Hafta
ISTDER HABER 1 Hafta
58zarali 1 Hafta
puar 2 Hafta
altuntas58 2 Hafta
unsalyildiz 3 Hafta
Sacitkilinc 6 Hafta
aygun58 6 Hafta
DanielPraiB10 Hafta
Bogdanety10 Hafta
HaukeOi10 Hafta
Thomasemeno11 Hafta
Oktay_Ozdogan12 Hafta
Bogdaneom12 Hafta
ramazan5813 Hafta
AhmetTuran13 Hafta


Yeni Üye :astropay11
14 misafir ve 0 üye çevrimiçi
Toplam Üye Sayısı: 1,213