25 Kasım 2017 04:56:58
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
JuliezBlify
RussellGox
Aliceped
Rockosymn
KapotthEl
InogBot
MortisMt
Randallfew
Keithmycle
IrmakKr
Sosyal Ağ'da İstder
Makale Hiyerarşisi
Makaleler ana sayfası » Abdullah YİĞİT » İşte Sivasspor'un 4 Eylül'e bakışı!
İşte Sivasspor'un 4 Eylül'e bakışı!

 
“4 Eylül Belediyespor Sivasspor’a verilecekmiş” söylentisi günlerce dilden dile dolaştı ve en sonunda Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz son noktayı koydu. Başkan “ 4 Eylül Belediyespor’u alma gibi bir niyetimiz yok. Takımın başında çok iyi bir başkan ve yönetim var. Biz Sivasspor olarak Belediyespor için elimizden geleni yaparız” dedi. Doğrusuda bu zaten! Gerçektende 4 Eylül Belediyespor’un başında çok ama çok iyi bir Başkan ve onunla birlikte çalışan uyumlu bir yönetim var.Bu tür söylentilerin gündeme geldiği günlerde 4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat,Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün görüşlerine saygı duyduğunu,ancak verilmesinin yanlış olacağını belirtmişti. “ Zaten şu andada 4 Eylül Belediyespor doğal olarak Sivasspor’un altyapısı” diyerek samimiyetini ortaya koyan Polat’ın en büyük hayali,Sivaslı futbolcuların oluşturduğu bir takımı bir üst lige yani 2.lige çıkarmak.

Bu konuda Doğan Başkanı yanlış yönlendirmeye çalışanlar “ 3.lig para ister,Belediye bu işin altından kalkamaz filan” diyorlarmış.
Doğan Başkan zaten ne çekerse,hiçbir şey bilmeyen,ancak biliyormuş gibi görünen kendisine yakın duran insanlardan çeker!
Bu tür insanlar acaba hayatlarında kaç defa maça gitti,yada futbol takımının o şehre veya kuruma katkısı nedir?” Bunu biliyorlar mı?
Ezbere ve bilinçsizce konuşup bir çuval inciri berbat etmeyin! Bu takım Sivas Belediye’sinin himayesinde ve Ahmet Polat’ın başkanlığında yürümeli. Sivas’ta her kesimden destek alan ve büyük bir sempati oluşturan 4 Eylül Belediyespor’u böyle saçma sapan konuşmalarla yıpratmayın!
Belediyespor’un yapacakları henüz bitmedi. Bu takım, Sivaslı hocalarla ve Sivaslı futbolcularla  neler başarılabileceğini gösterdi. Şimdi sırada yine aynı mantıkla 3.ligde bu işin nasıl başarılabileceğini gösterme zamanı.

Kimse korkmasın! Belediye 3.ligi kaldırır mı? Gibi yanlış düşünce içerisinde de olmasın! Belediye şu yapısıyla 3.ligde çok rahat kaldırır 2.ligide.
Üstelik Sivasspor Başkanı Sayın Otyakmaz başta olmak üzere bütün yöneticiler, 4 Eylül Belediyespor için ellerinden gelen desteği vermey hazır olduklarını söylediler. Önceki gece Sivasspor’un altyapı sorumlusu Murat Şahin’le uzun bir görüşmemiz oldu. “ Sadece futbolcu verme değil,kamp ve hazırlık maçları yapmada biz 4 Eylül Belediyespor’a yardımcı olmaya hazırız,hatta,kampı Anadolu Üsküdarspor’la aynı yerdede yapabiliriz” dedi.
 Murat Şahin’in bu konuşmalarından sonra aklıma hemen gurbetçi Rahman ve Harun geldi. İşte tam yeri ve zamanı. Yetenekli olduklarına inandığım bu futbolcuların şu an için oynayacakları en iyi yer 4 Eylül Belediyespor’dur.

Uzun lafın kısası,Sivas’ta artık “ Sivasspor 4 Eylül Belediyespor’u alacakmış” söylentileri ortadan kalkmalı (çünkü hiçbir doğruluk derecesi yok), ikincisi, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün sağında ve solunda bulunan insanlar işgüzarlık yapıp bu konuda konuşmasınlar,çünkü yanlış konuşuyorlar,hiçbir şeyide bilmiyorlar!
Kaşıkla toplananlar,kepçeyle dağıtılmasın!

Üye Girişi
Kullanıcı AdıParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Anket
Sivasspor - Trabzonspor Kim Kazanır!

Sivasspor

Trabzonspor

Berabere

Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler: 3

Çevrimiçi Üyeler: 0

Toplam Üye Sayısı: 632
En Yeni Üye: Bnymn-58
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

eroldeger
selamın aletküm yiğidolar
necmettinakcay
Listeye benide eklermisiniz henüz bilet almadım sorun olurmu ordan alsam passolig kartım var
unsalyildiz
HAYIRLI CUMALAR HERKESE
puar
Selamun Aleyküm. hayırlı haftalar yiğidolar
RECEP_YUKSEL
İnşallah Güzel bir deplasman olur bizler için ve Sivasspor için hep birlikte bu yoldayız
omercoskun
Deplasman yolculuğumuz inşallah gidişiyle dönüşüyle güzel geçer
RECEP_YUKSEL
Osmanlı maçına sağlam gideceğiz
Son Çevrimiçi Üyeler
RECEP_YUKSEL 2 Gün
eroldeger 1 Hafta
puar 1 Hafta
EbuBekirAyYldz 3 Hafta
unsalyildiz 3 Hafta
necmettinakcay 3 Hafta
Tayfunn 3 Hafta
ISTDER HABER 3 Hafta
58zarali 4 Hafta
ramazan kaya 4 Hafta
ramazan58 4 Hafta
Oktay_Ozdogan 4 Hafta
serkankeskin 4 Hafta
koyulhisarli yigido 4 Hafta
Sacitkilinc 8 Hafta
omercoskun 9 Hafta
empire_1710 Hafta
Sedat05810 Hafta
Haldun11 Hafta
Turan 5913 Hafta


Yeni Üye :JuliezBlify
3 misafir ve 0 üye çevrimiçi
Toplam Üye Sayısı: 632