22 Ağustos 2017 18:01:38
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Javiermox
armn
bilgekagan58
Turan
ramazan kaya
Tepki58
ejderrr58
sevdam58
Anonim Üye
cannsahin
Sosyal Ağ'da İstder
Makale Hiyerarşisi
Makaleler ana sayfası » Abdullah YİĞİT » İşte Sivasspor'un 4 Eylül'e bakışı!
İşte Sivasspor'un 4 Eylül'e bakışı!

 
“4 Eylül Belediyespor Sivasspor’a verilecekmiş” söylentisi günlerce dilden dile dolaştı ve en sonunda Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz son noktayı koydu. Başkan “ 4 Eylül Belediyespor’u alma gibi bir niyetimiz yok. Takımın başında çok iyi bir başkan ve yönetim var. Biz Sivasspor olarak Belediyespor için elimizden geleni yaparız” dedi. Doğrusuda bu zaten! Gerçektende 4 Eylül Belediyespor’un başında çok ama çok iyi bir Başkan ve onunla birlikte çalışan uyumlu bir yönetim var.Bu tür söylentilerin gündeme geldiği günlerde 4 Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat,Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün görüşlerine saygı duyduğunu,ancak verilmesinin yanlış olacağını belirtmişti. “ Zaten şu andada 4 Eylül Belediyespor doğal olarak Sivasspor’un altyapısı” diyerek samimiyetini ortaya koyan Polat’ın en büyük hayali,Sivaslı futbolcuların oluşturduğu bir takımı bir üst lige yani 2.lige çıkarmak.

Bu konuda Doğan Başkanı yanlış yönlendirmeye çalışanlar “ 3.lig para ister,Belediye bu işin altından kalkamaz filan” diyorlarmış.
Doğan Başkan zaten ne çekerse,hiçbir şey bilmeyen,ancak biliyormuş gibi görünen kendisine yakın duran insanlardan çeker!
Bu tür insanlar acaba hayatlarında kaç defa maça gitti,yada futbol takımının o şehre veya kuruma katkısı nedir?” Bunu biliyorlar mı?
Ezbere ve bilinçsizce konuşup bir çuval inciri berbat etmeyin! Bu takım Sivas Belediye’sinin himayesinde ve Ahmet Polat’ın başkanlığında yürümeli. Sivas’ta her kesimden destek alan ve büyük bir sempati oluşturan 4 Eylül Belediyespor’u böyle saçma sapan konuşmalarla yıpratmayın!
Belediyespor’un yapacakları henüz bitmedi. Bu takım, Sivaslı hocalarla ve Sivaslı futbolcularla  neler başarılabileceğini gösterdi. Şimdi sırada yine aynı mantıkla 3.ligde bu işin nasıl başarılabileceğini gösterme zamanı.

Kimse korkmasın! Belediye 3.ligi kaldırır mı? Gibi yanlış düşünce içerisinde de olmasın! Belediye şu yapısıyla 3.ligde çok rahat kaldırır 2.ligide.
Üstelik Sivasspor Başkanı Sayın Otyakmaz başta olmak üzere bütün yöneticiler, 4 Eylül Belediyespor için ellerinden gelen desteği vermey hazır olduklarını söylediler. Önceki gece Sivasspor’un altyapı sorumlusu Murat Şahin’le uzun bir görüşmemiz oldu. “ Sadece futbolcu verme değil,kamp ve hazırlık maçları yapmada biz 4 Eylül Belediyespor’a yardımcı olmaya hazırız,hatta,kampı Anadolu Üsküdarspor’la aynı yerdede yapabiliriz” dedi.
 Murat Şahin’in bu konuşmalarından sonra aklıma hemen gurbetçi Rahman ve Harun geldi. İşte tam yeri ve zamanı. Yetenekli olduklarına inandığım bu futbolcuların şu an için oynayacakları en iyi yer 4 Eylül Belediyespor’dur.

Uzun lafın kısası,Sivas’ta artık “ Sivasspor 4 Eylül Belediyespor’u alacakmış” söylentileri ortadan kalkmalı (çünkü hiçbir doğruluk derecesi yok), ikincisi, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün sağında ve solunda bulunan insanlar işgüzarlık yapıp bu konuda konuşmasınlar,çünkü yanlış konuşuyorlar,hiçbir şeyide bilmiyorlar!
Kaşıkla toplananlar,kepçeyle dağıtılmasın!

Üye Girişi
Kullanıcı AdıParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Anket
Sivasspor - Malatyaspor Kim Kazanır

Sivasspor

Malatyaspor

Berabere

Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler: 14

Çevrimiçi Üyeler: 0

Toplam Üye Sayısı: 587
En Yeni Üye: armn
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

RECEP_YUKSEL
Hayırlı günler
altuntas58
Yeni haftaya yeni umutlarla girmeniz dileklerimle iyi günler dilerim
sevdam58
Hayırlı cumalar
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Hayırlı Cumalar Yiğidolar
sevdam58
hayırlı cumalar
s5v8s
Gardaşlar Sivası aktif olarak takip edebileceğim, transferlerden konuşulan bir yer yokmudur?
RECEP_YUKSEL
Hayırlı Cumalarınız Olsun Yiğidolar
Son Çevrimiçi Üyeler
RECEP_YUKSEL01:04:26
Turan 5921:28:12
altuntas58 1 Gün
unsalyildiz 1 Gün
ISTDER HABER 1 Gün
58zarali 4 Gün
sevdam58 1 Hafta
cannsahin 1 Hafta
Haldun 1 Hafta
Oktay_Ozdogan 1 Hafta
ejderrr58 2 Hafta
omrdlc58 2 Hafta
ZARALIX1968 2 Hafta
KskVolkan 2 Hafta
ramazan58 3 Hafta
serkankeskin 4 Hafta
s5v8s 5 Hafta
MUSTAFA GUNAY 6 Hafta
alimuharrem 9 Hafta
sanane 9 Hafta


Yeni Üye :Javiermox
14 misafir ve 0 üye çevrimiçi
Toplam Üye Sayısı: 587